Indeling innovatiegroepen serie 5

De deelnemende scholen aan serie 5 van het innovatietraject zijn ingedeeld in innovatiegroepen. Graag uitwisselen met een school die op hetzelfde thema ontwikkelt of contact opnemen met een procesbegeleider van Voortgezet Leren? Bekijk hieronder welke scholen aan welk thema werken en de bijbehorende procesbegeleiders.

Formatief werkenVersterken van burgerschapsonderwijs
  1. St. Ignatiusgymnasium, Amsterdam
  2. Vrijzinnig-Christelijk Lyceum (VCL), ’s Gravenhage
  3. Elzendaalcollege, Boxmeer
  4. Bonhoeffer College, Enschede
  5. Het Rijnlands Lyceum, Oegstgeest
  6. Stedelijk Dalton Lyceum, locatie Overkampweg, Dordrecht
  7. Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert (CSB), Amsterdam
  8. Scheldemond College, Vlissingen

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Anne de Ruiter (annederuiter@vo-raad.nl)
Loes Formsma (loesformsma@vo-raad.nl)

  1. Huygens College, Heerhugowaard
  2. Kranenburg, Utrecht
  3. OSG de Hogeberg, Den Burg
  4. Goois Lyceum, Bussum
  5. Kei College, Heerenveen
  6. Bornego College, Heerenveen

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Simon Brandt (simonbrandt@vo-raad.nl)
Karen Brinkman (karenbrinkman@vo-raad.nl)

Flexibel roosterMotivatie en welbevinden van leerlingen
  1. Sophianum, Wittem
  2. Stad & Esch, Meppel
  3. Insula College, Dordrecht
  4. Jacobus Fruytier, Rijssen
  5. Johannes Fontanus College, Barneveld
  6. Clusius College Castricum, Castricum
  7. Mencia Sandrode, Zundert
  8. RSG Het Rhedens, Dieren

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Satish Bhawanidin (satishbhawanidin@vo-raad.nl)
Ruby Slijkhuis (rubyslijkhuis@vo-raad.nl)

  1. Christelijk Lyceum Zeist (CLZ), Zeist
  2. Stedelijk Gymnasium Nijmegen, Arnhem
  3. CSG Bogerman, Sneek
  4. Melanchton, Rotterdam
  5. Roelof van Echten College, Hoogeveen

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Lieke Boersma (liekeboersma@vo-raad.nl)
Maarten de Geus (maartendegeus@vo-raad.nl)

Lerende cultuurLeesonderwijs
  1. De passie, Utrecht
  2. Hogeland College, Warffum
  3. Groene Hart Rijnwoude, Hazerswoude-dorp
  4. VSO De Wingerd, Terneuzen
  5. NEHALENNIA, Middelburg
  6. Ichthus College, Dronten
  7. Groene Hart Topmavo, Alphen aan den Rijn
  8. SGM Montessori Lyceum, Rotterdam

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Mees Schouwenaar (meesschouwenaar@vo-raad.nl)
Lieke Boersma (liekeboersma@vo-raad.nl)

  1. Globe College, Utrecht
  2. Nuborgh College, Elburg
  3. Ijsselcollege, Capelle aan den IJssel
  4. Etty Hillesum Lyceum, Deventer
  5. De Nassau, Breda
  6. Morgen College, Harderwijk

Procesbegeleiders Voortgezet Leren:

Michelle Knijff (michelleknijff@vo-raad.nl)
Luuk Reinders (luukreinders@vo-raad.nl)

Deel dit bericht

Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de Voortgezet Leren nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws en praktijkvoorbeelden
Meld je aan voor de nieuwsbrief